| Farve | Gråmetal |
| Type | Hatchback |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 67 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.242 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 400 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 24 mar 2025 |
| Tankkapacitet | 37 l |
| Acceleration | 12,3 sek. |
| Moment | 120 nm |
| Lasteevne | 565 kg |
| CO2 udledning | 97 g/km |
Bil nr.: 10273
Velholdt 1 ejers Suzuki Baleno - undervognsbehandlet fra ny!
Xenonlys
Træk
Fuldaut. klima,
Fjernb. centrallås
Adaptiv fartpilot
Sædevarme
Navigation
Håndfrit til mobil
Bakkamera
Multifunktionsrat
Isofix
Splitbagsæde
16" alufælge
Nøglefri adgang & tænding
Synet d. 24-03-2025 ved km. 115.000 km. (evt. leveret nysynet forhør venligst nærmere herom i salgsafdelingen)