| Farve | Sortmetal |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 999 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 172 km/t |
| Max påhæng | 0 kg |
| Sidst synet | 22 okt 2024 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 13,2 sek. |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 450 kg |
| CO2 udledning | 97 g/km |
Bil nr.: 10253
Velkørende VW Up! 1,0 75 High Up! 5d med fartpilot & parkeringssensor bag.
Fartpilot
Parkeringssensor (bag)
Aircondition
Sædevarme
Navigation
Håndfrit til mobil
Musikstreaming via bluetooth
højdejust. førersæde/rat, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, aux tilslutning, dæktryksmåler, isofix, airbags, abs, servo.
Leveres nysynet.