| Farve | Orangemetal |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 999 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 934 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 27 jun 2025 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 396 kg |
| CO2 udledning | 94 g/km |
Bil nr.: 10252
Flot 1 ejers VW Up! 5d med fartpilot & flot servicehistorik!
Multifunktionsrat
Sædevarme
Aircondition
Fuldaut. klima
Fartpilot
Regnsensor
Håndfrit til mobil
Musikstreaming via bluetooth
Led kørelys, fjernb. centrallås, el-ruder, udv. temp. måler, højdejust. førersæde, el-sidespejle m/varme, isofix.tågelygter, automatisk lys.
Lev nysynet.